Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis

SHOOSHOOS DetskÚ boty na lezenÝ pro chlapce, AVION, šedÚ
Momentálně vyprodáno

SHOOSHOOS DetskÚ boty na lezenÝ pro chlapce, AVION, šedÚ

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

687 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A08878800000002

SHOOSHOOS DetskÚ boty na lezenÝ pro chlapce, AVION, šedÚ
DětskÚ boty na lezenÝ

SHOOSHOOS koženÚ boty - známá značka z Francie

Značka SHOOSHOOS nabÝzÝ všem rodičům, kteřÝ hledajÝ vÝce přÝrodnÝ produkty pro svÚ děti, modernÝ a svěžÝ kolekce pro Vaše dÝtě. SHOOSHOOS si zakládá na vysokÚ kvalitě, přÝrodnÝch materiálech a pečlivosti zpracovánÝ bot pro dÝtě, kterÚ se snažÝ dělat svÚ prvnÝ krůčky. SHOOSHOOS se podÝlÝ na několika projektech čestnřch prodejců. Všechny materiály jsou testovány na nezávislřch mÝstech, aby neobsahovaly škodlivÚ látky. PoužitÚ materiály jsou šetrnÚ k životnÝmu prostředÝ a i balenÝ lze kompletně recyklovat. Pokud je to možnÚ, jsou upřednostnovány produkty z Francie nebo Evropy. Tak si můžete břt jisti, že volba dětskřch bot pro Vaše dÝtě upřednostnuje všechny důležitÚ aspekty. SHOOSHOOS - prvnÝ volba bot pro Vaše dÝtě.

SkvělÚ boty na lezenÝ ve sportovnÝm designu s motivem letadla z měkkÚ Nappa kůže pro chlapce. Elastická gumička se postará o správnÚ drženÝ na noze. Protiskluzová podrážka nabÝzÝ jistotu na kluzkÚ podlaze. Boty vyráběnÚ v jižnÝ Africe projekt Fair-Trade splnujÝ evropskÚ bezpečnostnÝ normy DIN EN 71-3.

Popis vřrobku:
• pohodlnÚ a jistÚ drženÝ na noze dÝky gumičce
• protiskluzová a odolná podrážka
• Materiál: 100% kůže

VelikostnÝ tabulka:
0 - 6 měs. = dÚlka chodidla ca. 10 cm = ca. Vel. 19
6 - 12 měs. = dÚlka chodidla ca. 11,2 cm = ca. Vel. 20 / 21
12 - 18 měs. = dÚlka chodidla ca. 12,2 cm = ca. Vel. 22

UpozorněnÝ: Vyberte si správnou velikost.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.