Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID Aktivní deka - Toy Ahoi!

SIGIKID Aktivní deka - Toy Ahoi!

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.637 Kč
1.299 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 338 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133637

SIGIKID Aktivní deka - Toy Ahoi!
Pro písek i trávu. Pěkná aktivní dětská deka ve tvaru rybičky vhodná na měkké povrchy k uklidnění, přebalení nebo hraní. Na zadní straně je deka pokryta nylonem a tak je vhodná na ven. Deka disponuje přenosnými uchy. Na straně je připevněn látkový záchranný kruh, který je vybaven chrastítkem, což i při přepravě bude zábavné. Sigikid dětské hračky z kolekce Toy Ahoj nabízí oblíbené malé figurky pro objevování a hraní. Všechny produkty jsou zcela měkké a mohou přijít do kontaktu s dětskými ústy i ručičkami. Jsou to veselí obyvatelé podmořského světa a když se ušpiní je možné je vyprat v pračce.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 40988
• 100% polyester, výpln: 100% polyesterová vata
• Lze prát na 30 °C

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SIGIKID Aktivní deka - Toy Ahoi!
MOC¹ 1.637 Kč
1.299 Kč