Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
sigikid Aktivní přívěsek čmelák - Na louce

sigikid Aktivní přívěsek čmelák - Na louce

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

437 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A185411

sigikid Aktivní přívěsek čmelák - Na louce


Veselý aktivní přívěsek čmeláka zabaví dítě na cestách. Má funkci chrastítka a je z měkkého mikrovlákna-plyše. Napínavý zvuk rolničky a šibalský úsměv animují dítě k prvnímu chytání, hraní a objevování. Malá tykadla jsou z elastického provázku a mají nahoře uzlíky. To také stimuluje hmat. Hračka do ruky je spojena pomocí bavlněného provázku s umělohmotným kroužkem, na kterém jsou uchopeny okvětní lístky.

Vyrobeny jsou ze dvou materiálů - zeleného mikrovlákna-plyše a modře puntíkované bavlny. Okvětní lístky jsou z šustivé fólie. Pomocí látkového poutka se dá přívěsek pohodlně zavěsit.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 22 x 10 x 3 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Űištění: Praní na 30 °C

Příslušenství

Cena
246 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

sigikid Aktivní přívěsek čmelák - Na louce
437 Kč