Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID AktivnÝ pejsek, polštářek

SIGIKID AktivnÝ pejsek, polštářek

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.637 Kč
1.227 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 410 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133606

SIGIKID AktivnÝ pejsek, polštářek
Pejsek pro všechny přÝpady - k podloženÝ, ke hranÝ a k objevovánÝ. Velká hračka a měkkř polštářek pro děti na mnoho let. Pejsek disponuje haptickřmi a akustickřmi prvky: šustÝcÝ fóliÝ v ušÝch, chratÝtkem v mÝčku, kvikem v těle. U většÝch dětÝ lze použÝt jako měkkř polštářek v posteli. Sigikid program PlayQ děti učÝ a podporuje svřmi textilnÝmi aktivnÝmi hračkami v prvnÝch 12 měsÝcÝch různřmi stupněmi vřvoje. Optika, haptika a akustika - dětskÚ hračky tÚto kolekce zvou k objevovánÝ a hranÝ a zároven děti učÝ. Nikdy vÝc se člověk nenaučÝ tolik za krátkř čas jako v prvnÝch rocÝch života. PředtÝm nebylo rodičům a prarodičům umožněno dopřát dětem a vnoučatům tyto vřvojovÚ hračky. PlayQ systÚm od sigikid podporuje svřmi pěknřmi produkty a formou hry dětskř vřvoj.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 40999
• Rozměr: 80 x 24 x 20 cm
• 100% polyester, vřpln: 100% polyesterová vata
• odstrante před pranÝm zrcátko

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SIGIKID AktivnÝ pejsek, polštářek
MOC¹ 1.637 Kč
1.227 Kč