Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
sigikid AktivnÝ přÝvěsek berušky - Na louce

sigikid AktivnÝ přÝvěsek berušky - Na louce

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

437 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A186766

sigikid AktivnÝ přÝvěsek berušky - Na louce


Veselř aktivnÝ přÝvěsek berušky zajistÝ zábavu na cestách nebo na doma. Je to chrastÝtko a je z měkkÚho mikrovlákna-plyše. Děti animuje k prvnÝm pokusům o chytánÝ, hranÝ a objevovánÝ. Malá tykadla jsou z růžovřch, elastickřch provázků a majÝ na konci uzlÝky.

To takÚ stimuluje hmat. Hračka do ruky je spojena pomocÝ bavlněnÚho provázku s umělohmotnřm kroužkem, na kterÚm jsou uchopeny okvětnÝ lÝstky. Vyrobeny jsou ze dvou materiálů - zelenÚho mikrovlákna-plyše a modře puntÝkovanÚ bavlny. OkvětnÝ lÝstky jsou z šustivÚ fólie. PomocÝ látkovÚho poutka se dá přÝvěsek pohodlně zavěsit.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 22 x 10 x 3 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • ŰištěnÝ: PranÝ na 30 °C

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

sigikid AktivnÝ přÝvěsek berušky - Na louce
437 Kč