Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID Chrastítko - Harvey Harvest
Momentálně vyprodáno

SIGIKID Chrastítko - Harvey Harvest

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
409 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A131035

SIGIKID Chrastítko - Harvey Harvest
Malý medvídek, velká zábava. Pěkný chrastící medvídek zaujme všechny děti. Jeho velké, přátelské oči a teplé barvy vzbudí zvědavost u dětí. Měkký mix materiálů je zajímavý pro malé, zvědavé dětské ruce. V případě že s ním pohnete, uslyšíte veselé chrastící zvuky. Harvey Harvest - malý medvídek s velkýma kulatýma očima je kmotrem celé kolekce překrásných dětských produktů pro kluky a holky v typickém sigikid designu.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 41032
• Rozměr: 16 x 6,5 x 7 cm
• Svrchní materiál: Bavlna, polyester - výpln: 100% polyesterová vata
• Lze prát na 30°C

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.