Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID ChrastÝtko kachna - first hugs Organic Collection

SIGIKID ChrastÝtko kachna - first hugs Organic Collection

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 409 Kč
341 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 68 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A131214

SIGIKID ChrastÝtko kachna - first hugs Organic Collection
Klasika v novÚm provedenÝ. Šmudlinka v oblÝbenÚm designu sigikid kachničky v novřch pastelovřch barvách. Měkká a kvalitně zpracovaná, vhodná pro malÚ děti. Ve světle modrÚ barvě ke hranÝ, chrastěnÝ a pohlazenÝ. Tak jemná jako novorozenec je takÚ tato kolekce "sigikid first hugs". V jemnřch pastelovřch barvách a ze 100% kontrolovanÚ biologickÚ bavlny. Tyto mazlÝčci jsou ideálnÝm dárkem k narozenÝ.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 40956
• Rozměr: 21 x 12 x 5 cm
• • SvrchnÝ materiál: 100% kbA-bavlna Vřpln: ovčÝ vlna
• jemnÚ pranÝ - 30 °C


KbA bavlna - bavlna z kontrolovanÚ biologickÚ produkce
Bavlna, bez přidanřch chemickřch a syntetickřch pesticidů. Jedná se o ručnÝ sklizen, to znamená, že nebyl použit chemickř postřik. Pěstováno ve smÝšenÚ kultuře. Certifikována je bavlna od nezávislřch institutů. Konrolovaná biologická produkce zakazuje změnu organismů a použitÝ chemie. S pomocÝ hnojiv jako je hnůj, je orná půda vyživována. Se škůdci se bojuje bezpečně vonnřmi látky a plevel je vytrháván mechanicky. Farmář dostane ohodnocenÝ " kontrolovaná biologická produkce bavlny" a to jen tehdy, pokud na svou půdu nejmÚně tři roky nepoužil chemii. Nakonec následuje ročnÝ kontrola od nezávislřch institucÝ.

GOTS (certifikováno-č. 20214)
GlobálnÝ přÝrodnÝ textilnÝ Standard (gots) byl vyvinut prostřednictvÝm spolupráce vedoucÝch pěstitelů s cÝlem definovat celosvětově uznávanÚ požadavky,kterÚ zajistÝ ekologickř status textiliÝ. EkologickÚ zemědělstvÝ je certifikačnÝ standard umožnujÝcÝ soulad s požadavky na pracovnÝ podmÝnky, dodavatelskř řetězec organickÚ bavlny a soulad produkce s životnÝm prostředÝm ze strany obchodnÝků k zákaznÝkům. (www.global-standard.org/de/public-database.html)

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SIGIKID ChrastÝtko kachna - first hugs Organic Collection
MOC¹ 409 Kč
341 Kč