Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
sigikid Crocodile's Friends - Látkový domeček

sigikid Crocodile's Friends - Látkový domeček

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.364 Kč
1.227 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 137 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A185430

sigikid Crocodile's Friends - Látkový domeček


Měkký, barevný hrací domeček je z látky a je to skvělá aktivní hračka pro malé děti. Vyroben je z různých mikrovláken-plyší a puntíkované bavlny. Střecha domu se dá na jedné straně odklápět. V domečku, který je vyložen žlutě puntíkovanou bavlnou, bydlí krokodýl se svými přáteli. Jsou to tři malí růžoví ptáčci a světle modrý slon. Slon a krokodýl jsou malé prstové panenky a hraní rolí je velkou zábavou pro děti. Navíc je v nohách krokodýla šustivá fólie a v břichu ptáčka rolnička.

Na domečku je odnímatelné zrcátko a zasouvací přihrádka, ve které se mohou obyvatelé domečku schovat. Střecha domečku se otevírá a zavírá pomocí dvou suchých zipů na uších pro přenos. Pomocí dvou velkých uší se dá domeček hravě přenášet. Dítě poznává opticky, hmatově a akusticky a přitom se učí.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 24 x 15 x 20 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Űištění: Praní na 30 °C
  • Od 6 měsíců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

sigikid Crocodile's Friends - Látkový domeček
MOC¹ 1.364 Kč
1.227 Kč