Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID Dřevěné aktivní centrum - Fit&Fun
Momentálně vyprodáno

SIGIKID Dřevěné aktivní centrum - Fit&Fun

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.500 Kč
1.350 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 150 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A114706

SIGIKID Dřevěné aktivní centrum - Fit&Fun
Dřevěné aktivní centrum - Fit&Fun
Číslo výrobku: 40770

Od 3 měsíců chtějí děti svůj svět objevovat sami a k tomu patří i dotýkání se věcí, jejich uchopování. Barvy a tvary jsou zkoumány do detailu a vše, co se pohybuje si zaslouží pozornost. Smysly se zaměstnávají a jsou procvičovány. K tomu nabízíme efektivního pomocníka
Kvalitní aktivní centrum s veselými přívěsky, které podporují dětský vývoj. První schopnosti rozvoje jemné dětské motoriky a cvičení koordinace očí a rukou je trénována formou hry.
Stabilní konstrukce ze dřeva je vytvořena na bázi aktivního cestra, kam se mohou, díky suchému zipu, zavěsit barevné, veselé přívěsky. Ty jsou vždy bez problému vyměnitelné nebo výškově nastavitelné. Posuvné dřevěné knoflíky na stranách nabízejí také zábavné hraní. Objevování nestojí tedy nic v cestě.
Samozřejmě jsou všechny materiály. barvy a laky zdravotně nezávadné a jsou testovány.

Podrobnosti:
• dřevo

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.