Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID DřevěnÚ aktivnÝ centrum - Fit&Fun
Momentálně vyprodáno

SIGIKID DřevěnÚ aktivnÝ centrum - Fit&Fun

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.500 Kč
1.350 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 150 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A114706

SIGIKID DřevěnÚ aktivnÝ centrum - Fit&Fun
DřevěnÚ aktivnÝ centrum - Fit&Fun
ŰÝslo vřrobku: 40770

Od 3 měsÝců chtějÝ děti svůj svět objevovat sami a k tomu patřÝ i dotřkánÝ se věcÝ, jejich uchopovánÝ. Barvy a tvary jsou zkoumány do detailu a vše, co se pohybuje si zasloužÝ pozornost. Smysly se zaměstnávajÝ a jsou procvičovány. K tomu nabÝzÝme efektivnÝho pomocnÝka
KvalitnÝ aktivnÝ centrum s veselřmi přÝvěsky, kterÚ podporujÝ dětskř vřvoj. PrvnÝ schopnosti rozvoje jemnÚ dětskÚ motoriky a cvičenÝ koordinace očÝ a rukou je trÚnována formou hry.
StabilnÝ konstrukce ze dřeva je vytvořena na bázi aktivnÝho cestra, kam se mohou, dÝky suchÚmu zipu, zavěsit barevnÚ, veselÚ přÝvěsky. Ty jsou vždy bez problÚmu vyměnitelnÚ nebo vřškově nastavitelnÚ. PosuvnÚ dřevěnÚ knoflÝky na stranách nabÝzejÝ takÚ zábavnÚ hranÝ. ObjevovánÝ nestojÝ tedy nic v cestě.
Samozřejmě jsou všechny materiály. barvy a laky zdravotně nezávadnÚ a jsou testovány.

Podrobnosti:
• dřevo

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.