Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID Hrací hračka - medvídek strážníček, růžový
Momentálně vyprodáno

SIGIKID Hrací hračka - medvídek strážníček, růžový

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 546 Kč
545 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A104656

SIGIKID Hrací hračka - medvídek strážníček, růžový
Hrací hračka - medvídek strážníček, růžový
Űíslo výrobku: 40877

Dobrou noc s andělíčkem, medvídkem!
Kouzelná hračka v růžové barvě povede děti do říše snů. Součástí balení je hrací strojek (ten lze vyměnit s jinou melodií)

Podrobnosti:
• Rozměr: 26x12x11 cm
• V balení je obsažen hrací strojek.
• • Svrchní materiál: polyester Výpln: polyesterová vata
• Lze prát na 30°C

Pozor!
Vyjměte hrací strojek před praním hračky Přečtěte si upozornění bezpečnostního uzávěru umístění hracího strojku. Pozor! Hrací strojek nesmí příjít do rukou dětí a po vyprání a uschnutí hračky se musí umístit zpět na své puvodní místo. Návod Bezpečnostní uzávěr otevřít kancelářskou sponou, nadzvednou západku a bezpečnostní uzávěr zavřít pomocí zmáčknutí západky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.