Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID Hračka vlk
Momentálně vyprodáno

SIGIKID Hračka vlk

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 682 Kč
646 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A148542

SIGIKID Hračka vlk
Neobvykle vypadá tento nový kamarád ze sigikid dětské série "dlouhé nohy". Je tak veselý!

Hubený a dlouhý! Veselý vlk s dlouhými pažemi a nožičkami, úzké tělo, nos a velmi dlouhý čenich - tato hračka se dětem dobře drží.

Díky různým materiálům procvičuje dětskou haptiku.

Končetiny a hlava jsou ze světlé bavlny a polyesterového mixu. Ostružinová barva nosánku je skvělá, nosánek je vyroben z kordu. Veselé jsou jeho zoubky, kterých se nemusíš bát. Oči jsou vyšité. Vnitřní strana uší je modrá a vyplněna kordem. Tělo vlka je z modré bavlny a přes něj má žlutou vestu se dvěmi knoflíky.

Vesta je skvěle moderní. Šáteček je pevně přišit. Vlk je měkký a je vyplněn polyesterovou vatou. V sobě má umístěn umělohmotný granulát, proto může klidně sedět. Umělohmotný granulát je umístěn v bavlněném sáčku - tak zůstává na místě.

Zajíc lze prát na 30°C v pračce. Vlk je velký 21 cm a je vhodný pro děti.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 41262
• Materiál: Bavlna, polyester - výplň: 100% polyesterová vata
• Rozměry: ca. 21 x 13 x 6 cm
• Lze prát na 30°C
• Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.