Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID HracÝ sova

SIGIKID HracÝ sova

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

491 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150610

SIGIKID HracÝ sova
Skvělř dárek k narozenÝ dÝtěte - to jsou hrajÝcÝ hračky od sigikid.
Oranžová hracÝ sova s velkřma očima vřborně doplnuje kolekci Sigikid.

Šest různřch materiálů nabÝzÝ zajÝmavř hmatovř zážitek. Tělo sovy je z měkkÚho mikrovlákna se vzorem s oblouky. Nožičky a uši jsou ze 100% bavlny v typickÚm designu Sigikid: modrÚ puntÝky a červeno-oranžovÚ proužky.

DÝky zelenÚ smyčce na suchř zip se dá sova zavěsit na postřlce nebo autosedačce - vajÝčku. Světle zelená křidÚlka sloužÝ jako kousátka a dÝky povrchu s nopky usnadnujÝ prořezávánÝ zubů.

HracÝ hračka Sigikid hraje uklidnujÝcÝ ukolÚbavku, když se zatáhne za červenÚ držátko. HracÝ strojek se dá pomocÝ kancelářskÚ sponky vyjmout ze zad (viz. návod) a hračka se dá vyprat v pračce na 30° C.

Po pranÝ je možnÚ hracÝ strojek vložit zpět a zip znovu zapnout. Sova je měkce vyplněna polyesterovou vatou. ZvÝřátko je velikÚ 13 cm a je vhodnÚ pro děti.

Typ:
Mnoho maminek si pokládá hrajÝcÝ hračky na svÚ břÝško. Nechává tak svÚ dÝtě již v brzkÚm věku poslouchat melodie se kterřmi se dÝtě dostane do kontaktu hned po narozenÝ.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 41260
• Rozměr: 13 x 20 x 6 cm
• Materiál: 100% polyester
• Věk: od 0 měsÝců

Pozor!
HracÝ strojek před pranÝm odstranit.
HracÝ strojek nenÝ vhodnř pro malÚ dětskÚ ruce. PoužitÝ zipu pouze dospělá osoba! Hračka se může dát do ruky dÝtěti pouze s řádně zavřenřm zipem.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SIGIKID HracÝ sova
491 Kč