Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID HrajÝcÝ hračka krokodřl
Momentálně vyprodáno

SIGIKID HrajÝcÝ hračka krokodřl

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 955 Kč
900 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A148546

SIGIKID HrajÝcÝ hračka krokodřl
Skvělř dárek k narozenÝ dÝtěte - to jsou hrajÝcÝ hračky od sigikid.

Materiál je vyroben ze 98% bavlny. PřednÝ strana je ze zelenÚho jersey, bavlněná látka na zadnÝ straně je přÝjemná ve stějnÚ barvě. Zoubky jsou vyrobonÚ ze šnůrky. Tento krokodřl je ozdobou každÚho pokojÝčku.

Tento krokodřl se stane oblÝbenou hračkou. HrajÝcÝ hračky hrajÝ uklidnujÝcÝ pÝsně (ukolÚbavky), když se zatáhne za červenř úchop. Pokud se látkovÚ zvÝřátko ušpinÝ, otevře se jednoduše uzávěr na zip na zadnÝ straně kancelářskou sponkou. HracÝ strojek lze tak jednoduše vyjmout a zvÝřátko vyprat na 30° C v pračce.

Po pranÝ je možnÚ hracÝ strojek vložit zpět a zip znovu zapnout. Krokodřl je měkkř a je vyplněn polyesterovou vatou. ZvÝřátko je velkÚ 22 cm a je vhodnÚ pro děti.

Typ:
Mnoho maminek si pokládá hrajÝcÝ hračky na svÚ břÝško. Nechává tak svÚ dÝtě již v brzkÚm věku poslouchat melodie se kterřmi se dÝtě dostane do kontaktu hned po narozenÝ.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 41264
• Rozměr: 22 x 21 x 6 cm
• Materiál: 100% polyester, vřpln: polyesterová vata
• • PratelnÚ na 30°C
• Věk: od 0 měsÝců

Pozor!
HracÝ strojek před pranÝm odstranit.
HracÝ strojek nenÝ vhodnř pro malÚ dětskÚ ruce. PoužitÝ zipu pouze dospělá osoba! Hračka se může dát do ruky dÝtěti pouze s řádně zavřenřm zipem.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.