Sigikid měkký míč kočka

Sigikid měkký míč kočka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 409 Kč
288 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 121 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A182721

Sigikid měkký míč kočka
Měkké míče zajistí u dětí spoustu zábavy.

Kolekci Sigikid doplňují teď tři velmi měkké míče se zvířecími obličeji. Hodí se na hraní s míčem a mazlení. Měkký míč je téměř celý vyroben z měkkého, světle žlutého mikrovlákna - plyše. Šest fousů z bílého, elastického provázku (s malými uzlíky na koncích) dokresluje obličej kočky.

Třírohé tmavě hnědé uši stojí, takže dítě může míč lépe přenášet. Ruce a nohy jsou naznačeny a jsou vyrobeny z polyesteru. Ruce jsou na rozdíl od noh s uzlíky. Když se míč kutálí nebo pohybuje, zazní jemné rolničky. Od přibližně 3 měsíců mohou miminka míč uchopit. Postupně se trénují další schopnosti: koulení míče po zemi, házení míčem nebo chytání.

Hračka ze směsi materiálů se snadnou péčí. Je možné praní v pračce. Sigikid klade velký důraz na vybrané materiály a promyšlený design. Akreditovanými institucemi se neustále kontrolují vývoj a produkce podle směrnice pro hračky 2009/48/EG. sigikid - FIRST CLASS FOR KIDS
    Podrobnosti:
  • Rozměry: 14 x 14 x 14 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Čištění: Praní na 30° C
  • Doporučeno od 3 let

Příslušenství

Cena
153 Kč
Cena
472 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Sigikid měkký míč kočka
MOC¹ 409 Kč
288 Kč