Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID Mountain Beasts Kravička

SIGIKID Mountain Beasts Kravička

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.364 Kč
1.019 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 345 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150491

SIGIKID Mountain Beasts Kravička
My jsme Montain Beasts!

Pasuje k novÚmu filmu "HEIDI" a obsahuje čtyři oblÝbená plyšová zvÝřátka Švřcarskřch Alp. Dětem se budou lÝbit a rozzářÝ jejich očička.

Velká hračka Uri, nebo Kuhli je skvělá kravička, která se bude lÝtbit malřm i velkřm dětem. Je vytvořena z vÝce jak šesti různřch vlněnřch materiálů v různřch, skvěle se propojujÝcÝch barevnřch tónech bÚžovÚ a hnědÚ.

Űtyři kopyta jsou v barvě světle červenÚ. Celou kravičku doplnuje červeno/bÝlř šátek ze 100% bavlny. Oči a přátelskř úsměv je vyšit. Ocásek a vlásky jsou zhotoveny ze světle hnědÚho melÝrovanÚho plyše v optice srsti. Skvělř přirozenř vzhled.

Uri, skvělá Kuhli je vyrobena z polyesterovÚ vaty. Je vyplněna umělohmotnřm granulátem - dÝky kterÚmu může prima sedět. Tento granulát je umÝstěn v bavlněnÚm sáčku - tak zůstávajÝ kuličky na jednom mÝstě. Ocásek a vlásky jsou zhotoveny ze světle hnědÚho melÝrovanÚho plyše v optice srsti.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 50104
• Rozměr: 30 x 16 x 15 cm
• PÚče: pratelnÚ na 30°C na pranÝ vlny
• VěkovÚ doporučenÝ: Od 0 do 99 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SIGIKID Mountain Beasts Kravička
MOC¹ 1.364 Kč
1.019 Kč