Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID Organic Collection - Třešňový polštářek ovečka
Momentálně vyprodáno

SIGIKID Organic Collection - Třešňový polštářek ovečka

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 546 Kč
480 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 66 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A061432

SIGIKID Organic Collection - Třešňový polštářek ovečka
Teplo u srdce: Hezký třešňový polštářek vydává příjemné teplo v případě bolestí nebo starostí. Pro použití dát vnitřní pytlík dle návodu do trouby nebo na topení pro ohřátí.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 40506
• Rozměr: 17 x 17 x 4 cm
• • Svrchní materiál: 100% kbA-bavlna Výplň: ovčí vlna
• Čištění: 30 °C jemné praní (česaná vlna)


KbA bavlna - bavlna z kontrolované biologické produkce
Bavlna, bez přidaných chemických a syntetických pesticidů. Jedná se o ruční sklizeň, to znamená, že nebyl použit chemický postřik. Pěstováno ve smíšené kultuře. Certifikována je bavlna od nezávislých institutů. Konrolovaná biologická produkce zakazuje změnu organismů a použití chemie. S pomocí hnojiv jako je hnůj, je orná půda vyživována. Se škůdci se bojuje bezpečně vonnými látky a plevel je vytrháván mechanicky. Farmář dostane ohodnocení " kontrolovaná biologická produkce bavlny" a to jen tehdy, pokud na svou půdu nejméně tři roky nepoužil chemii. Nakonec následuje roční kontrola od nezávislých institucí.

GOTS (certifikováno-č. 20214)
Globální přírodní textilní Standard (gots) byl vyvinut prostřednictvím spolupráce vedoucích pěstitelů s cílem definovat celosvětově uznávané požadavky,které zajistí ekologický status textilií. Ekologické zemědělství je certifikační standard umožňující soulad s požadavky na pracovní podmínky, dodavatelský řetězec organické bavlny a soulad produkce s životním prostředím ze strany obchodníků k zákazníkům. (www.global-standard.org/de/public-database.html)

Příslušenství

Cena
636 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.