Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID PlayQ Aktiv- Polštářek na hraní - želvička
Momentálně vyprodáno

SIGIKID PlayQ Aktiv- Polštářek na hraní - želvička

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 682 Kč
627 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133640

SIGIKID PlayQ Aktiv- Polštářek na hraní - želvička
Mazlit se, hrát si, zkoumat. S tímto příjemným polštářkem na hraní a mazlení budou mít malý objevovatelé co dělat. Vhodné pro děti od 3 měsíců. Barevná látka a vzor se těší na dětské prozkoumání. Kousátko s výstupky je zajímavé a napomáhá dásnům při prořezávání prvních zoubků. Šustící fólie a chrastítko se postarají o moment překvapení. Sigikid program PlayQ děti učí a podporuje svými textilními aktivními hračkami v prvních 12 měsících různými stupněmi vývoje. Optika, haptika a akustika - dětské hračky této kolekce zvou k objevování a hraní a zároven děti učí. Nikdy víc se člověk nenaučí tolik za krátký čas jako v prvních rocích života. Předtím nebylo rodičům a prarodičům umožněno dopřát dětem a vnoučatům tyto vývojové hračky. PlayQ systém od sigikid podporuje svými pěknými produkty a formou hry dětský vývoj.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 41041
• Rozměr: 33 x 19 x 8cm
• 100% polyester, výpln: 100% polyesterová vata
• Lze prát na 30 °C

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.