Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID PlayQ Aktiv- Polštářek na hranÝ - želvička
Momentálně vyprodáno

SIGIKID PlayQ Aktiv- Polštářek na hranÝ - želvička

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 682 Kč
627 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133640

SIGIKID PlayQ Aktiv- Polštářek na hranÝ - želvička
Mazlit se, hrát si, zkoumat. S tÝmto přÝjemnřm polštářkem na hranÝ a mazlenÝ budou mÝt malř objevovatelÚ co dělat. VhodnÚ pro děti od 3 měsÝců. Barevná látka a vzor se těšÝ na dětskÚ prozkoumánÝ. Kousátko s vřstupky je zajÝmavÚ a napomáhá dásnům při prořezávánÝ prvnÝch zoubků. ŠustÝcÝ fólie a chrastÝtko se postarajÝ o moment překvapenÝ. Sigikid program PlayQ děti učÝ a podporuje svřmi textilnÝmi aktivnÝmi hračkami v prvnÝch 12 měsÝcÝch různřmi stupněmi vřvoje. Optika, haptika a akustika - dětskÚ hračky tÚto kolekce zvou k objevovánÝ a hranÝ a zároven děti učÝ. Nikdy vÝc se člověk nenaučÝ tolik za krátkř čas jako v prvnÝch rocÝch života. PředtÝm nebylo rodičům a prarodičům umožněno dopřát dětem a vnoučatům tyto vřvojovÚ hračky. PlayQ systÚm od sigikid podporuje svřmi pěknřmi produkty a formou hry dětskř vřvoj.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 41041
• Rozměr: 33 x 19 x 8cm
• 100% polyester, vřpln: 100% polyesterová vata
• Lze prát na 30 °C

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.