Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID PlayQ Drak se suchým zipem
Momentálně vyprodáno

SIGIKID PlayQ Drak se suchým zipem

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 682 Kč
576 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 106 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A133586

SIGIKID PlayQ Drak se suchým zipem
Starý známý v novém designu. Oblíbený sigikid drak se suchým zipem pro zvědavé děti od 6 měsíce. Můžeš tu objevit spoustu věcí, barevné materiály a vzory, malá látková poutka, chrastítko, šustící fólie a kousátko. Malé ručičky si mohou zábavně skládat jednotlivé díly, pomocí suchého zipu. Sigikid program PlayQ děti učí a podporuje svými textilními aktivními hračkami v prvních 12 měsících různými stupněmi vývoje. Optika, haptika a akustika - dětské hračky této kolekce zvou k objevování a hraní a zároveň děti učí. Následující model 49512. Nikdy víc se člověk nenaučí tolik za krátký čas jako v prvních rocích života. Předtím nebylo rodičům a prarodičům umožněno dopřát dětem a vnoučatům tyto vývojové hračky. PlayQ systém od sigikid podporuje svými pěknými produkty a formou hry dětský vývoj.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 41057
• Rozměr: 43 x 14 x 10 cm
• 100% polyester, plastový kroužek - výplň: 100% polyesterová vata
• Prát na 30 °C.
• Od 6 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.