Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID PlayQ Figurka na hraní - červík a jablko
Momentálně vyprodáno

SIGIKID PlayQ Figurka na hraní - červík a jablko

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 409 Kč
341 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 68 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133621

SIGIKID PlayQ Figurka na hraní - červík a jablko
Kdo jsi, červíku? Skvělá měkká hračka pro malé objevovatele od 3 měsíců. S trochou trpělivosti budou malé ručičky tahat červíka sem a am a pozorovat pohyb v celém jablíčku. Šustící fólie se postará o moment překvapení při hraní. Sigikid program PlayQ děti učí a podporuje svými textilními aktivními hračkami v prvních 12 měsících různými stupněmi vývoje. Optika, haptika a akustika - dětské hračky této kolekce zvou k objevování a hraní a zároveň děti učí. Nikdy víc se člověk nenaučí tolik za krátký čas jako v prvních rocích života. Předtím nebylo rodičům a prarodičům umožněno dopřát dětem a vnoučatům tyto vývojové hračky. PlayQ systém od sigikid podporuje svými pěknými produkty a formou hry dětský vývoj.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 40990
• 100% polyester, virbační chrastítko - výplň: 100% polyesterová vata
• Lze prát na 30°C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.