Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID PlayQ Safari vlak

SIGIKID PlayQ Safari vlak

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

1.364 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A156571

SIGIKID PlayQ Safari vlak
Všichni nastupovat! A dobrodružství může začít. Na vlastních nohách bude svět hned o kousek větší. Skvělý safari vlak poznává s malými objeviteli nové teritorium. Slon, žirafa a lev se dají vyjmout a znamenají už před prvními narozeninami mnoho možností hry díky chrastítku a pískátku. Dřevěná kolečka jsou upevněna pomocí suchého zipu a dají se kvůli praní odstranit. Sigikid program PlayQ děti učí a podporuje svými textilními aktivními hračkami v prvních 12 měsících různými stupněmi vývoje. Optika, haptika a akustika - dětské hračky této kolekce zvou k objevování a hraní a zároveň děti učí. Nikdy víc se člověk nenaučí tolik za krátký čas jako v prvních rocích života. Předtím nebylo rodičům a prarodičům umožněno dopřát dětem a vnoučatům tyto vývojové hračky. PlayQ systém od sigikid podporuje svými pěknými produkty a formou hry dětský vývoj.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce 41083
• Materiál: polyester, dřevěná kolečka; výplň: 100% polyesterová vata
• Před praním ddstraňte dřevěná kolečka

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SIGIKID PlayQ Safari vlak
1.364 Kč