Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID Polštářek  - Jip Jap Jump
Momentálně vyprodáno

SIGIKID Polštářek - Jip Jap Jump

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 627 Kč
596 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133447

SIGIKID Polštářek - Jip Jap Jump
Skvělř polštářek je potřebnř i dekorativnÝ. Jako měkkř polštářek, nebo jako podpěrka nebo polštářek do auta tě bude všude doprovázet. DÝky svÚ velikosti je mnohostraně využitelnř. Pevně sešito. MožnÚ prát v pračce. Jip Jap Jump. Malř, krásnř sigikid pony s velkřm červenřm srdcem - toho si každř oblÝbÝ. Vyrobeno z jemnřch smyček v kombinaci s pruhovanou jersey a měkkÚho mikroplyše. IdeálnÝ dárek k narozenÝ holčičky.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 41091
• 100% bavlna
• Lze prát na 30 °C

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.