Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
sigikid Řetízek na dudlík sova PlayQ

sigikid Řetízek na dudlík sova PlayQ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 12 kusy k dispozici!

269 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A193729

sigikid Řetízek na dudlík sova PlayQ


Pod gaučem? Za postelí?... Hledání dudlíku je nervní! Situaci usnadňuje textilní provázek s veselým designem. Miminka nadchne oranžová sovička, která sedí na látkovém provázku. Flexibilní silikonový kroužek se hodí na všechny běžné typy dudlíků. Jednoduše se přetáhne přes knoflík dudlíku nebo jeho kroužek. Červený barevný klips udrží řetízek na dudlík na jednom místě.

Podrobnosti:
  • Pestrý textilní provázek s dřevěným klipsem
  • Materiál: 100% polyester
  • Velikost: 26 x 2 x 7 cm
  • Ruční mytí
Upozornění
Před každým použitím zkontrolujte držáček na dudlík. Při poškození dále nepoužívejte. Neprodlužujte řetízek! Nepřipevňujte na pásky, stuhy nebo na oblečení, které lze oddělit. Vaše dítě se tak může uškrtit. Řetízek na dudlík nikdy neupevňovat na těle dítěte. Jen na oblečení. Nepoužívat, když je kojenec v ohrádce, postýlce nebo kolébce bez dozoru. Nečistit chemicky. Umývat jen v ruce s pracím prostředkem na jemné prádlo. Nedávat do sušičky. Nechat dobře vyschnout a nevystavovat přímému slunečnímu záření. Držák na dudlík nepoužívat jako kousátko nebo hračku.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

sigikid Řetízek na dudlík sova PlayQ
269 Kč