Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIGIKID řetízek na kočárek, krab, Toy Ahoi!
Momentálně vyprodáno

SIGIKID řetízek na kočárek, krab, Toy Ahoi!

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 546 Kč
491 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 55 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133599

SIGIKID řetízek na kočárek, krab, Toy Ahoi!
Skvělý řetízek na kočárek Toy Ahoi se třemi veselými mořskými obyvateli, které doprovází Vaše dítě na cestách. Díky dvou plastovým klipsům lze tuto hračku zcela jednoduše připevnit na všechny dětské kočárky. Se svým roztomilým úsměvem a integrovaným chrastítkem budí krab pozornost těch nejmenších a už se těší na to, až ho dítě bude pozorovat a zkoumat. Sigikid hračky z kolekce Toy Ahoi budí zájem o objevování, díky svým malým figurkám.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 40983
• 44x14x5 cm
• Svrchní materiál: Polyester, plastové klipsy Výplň: 100% polyesterová vata
• Ruční mytí

Pozor!
Odstraňte tuto hračku dříve, než dítě začne lézt po všech čtyřech.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.