SIGIKID Trolley Frido Hasič
Momentálně vyprodáno

SIGIKID Trolley Frido Hasič

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.637 Kč
1.449 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 188 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A133533

SIGIKID Trolley Frido Hasič
Vydej se na cesty s hasičem Fridem. Červeno/modý kufr je skvělý pro chlapce. Velká hlavní kapsa nabízí dostatek místa pro oblečení, pytlík na špinavé prádlo a plyšáka. Do přední kapsy na zip a do síťové kapsy nastraně můžeš uložit vše, co při cestě potřebuješ mít rychle po ruce. Díky dvoj fázovému nastavení úchopu se s dětským kufrem dobře manipuluje. Klasická taška na cesty pro děti od 3 let. Skvělé detaily a kvalita. Dětské tašky od sigikid jsou zvláštně a velmi kvalitně zpracovány. Krásné designy se budou klukům i holkám líbit.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 24548
• Rozměr: 40 x 30 x 17 cm
• 100% Nylon
• Omyvatelné pomocí vlhkého hadru

Příslušenství

Cena
321 Kč
Cena
285 Kč
Cena
259 Kč
Cena
632 Kč
Cena
632 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.