Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Silikonový dudlík NUK GENIUS vel. 0 - modrý

Silikonový dudlík NUK GENIUS vel. 0 - modrý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

153 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A062290

Silikonový dudlík NUK GENIUS vel. 0 - modrý
Silikonový dudlík NUK GENIUS vel. 0

S dudlíkem Genius mini od NUK dostáváte promyšlený dudlík, který umožní Vašemu dítěti optimální komfort a zajistí správný vývoj jeho patra.

NUK Genius je velmi měkký. Podlouhlé kanálky na savičce stojí za tím, že je dudlík tak flexibilní, takže tlak na čelist a zoubky je minimální. Tvar je navíc napodobením mateřského prsu. Zploštělá spodní strana dudlíku poskytuje jazyku mnoho volnosti pohybu. Tím se předejde případným řečovým chybám.

Speciální ventilek v savičce vede při sání k tomu, že uniká vzduch (systém NUK AIR). Proto zůstává savička měkká a plochá, aby se předešlo deformacím čelisti. Kromě toho se kroužek výborně hodí do plastové části dudlíku, čímž se předejde otlakům při spánku na břichu nebo na straně.

Vhodný od narození do 3. měsíce. Neobsahuje bisphenol A (BPA).

Obsah dodávky: 1 silikonový dudlík NUK Genius mini s kroužkem (velikost 0)

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Silikonový dudlík NUK GENIUS vel. 0 - modrý
153 Kč