Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Silikonový dudlík NUK STARLIGHT vel. 1 modrý a zelený

Silikonový dudlík NUK STARLIGHT vel. 1 modrý a zelený

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

153 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A053966

Silikonový dudlík NUK STARLIGHT vel. 1 modrý a zelený
Silikonový NUK STARLIGHT

• Nový, velmi plochý a zaoblený tvar se optimálně přizpůsobí konturám obličeje dítěte.
• Kroužek přesně zapadá do plastové destičky, takže nevznikají otlačeniny v pozici na břiše nebo na boku.
• Díky novým větracím dírkám na vnitřní straně plastové destičky mohou bez problému odtékat sliny. Citlivá pokožka dítěte je tak chráněna.
• Transparentní, moderní ice design (různé barvy, jejichž výběr bohužel není možný).
• Díky tvaru silikonové savičky, který je příznivý pro správný vývoj čelisti, jsou trénovány rty, svaly, jazyk a čelist.


Všechny dudlíky NUK mají osvědčený systém NUK AIR, kdy vzduch může unikat ze savičky, která proto zůstává měkká a plochá a předchází deformacím čelisti. Savička je ze silikonu, plastová destička neobsahuje žádné škodlivé látky a je příjemně hladká. Silikon je velmi měkký, chuťově neutrální a odolný teplotám. Je méně elastický než latex, a proto byste měli dudlík vyměnit, jakmile rozpoznáte nakousnutá místa, malé dírky nebo poškrábání.


Velikost 1: do 6 měsíců
Dodávka obsahuje 2 dudlíky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Silikonový dudlík NUK STARLIGHT vel. 1 modrý a zelený
153 Kč