Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Silikonový dudlík NUK Trendline Baby Rose, vel. 1

Silikonový dudlík NUK Trendline Baby Rose, vel. 1

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

127 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A050458

Silikonový dudlík NUK Trendline Baby Rose, vel. 1
Silikonový dudlík na usínání, bez kroužku, Baby Rose

Uklidňující dudlíky NUK Trendline mají ortodontický tvar NUK, anatomicky tvarovanou plastovou část a motivy, díky kterým se Vaše miminko rozzáří. Speciální konec bez kroužku zajistí bezpečné uchopení.

Jako všechny dudlíky NUK mají také dudlíky řady Trendline ventilační systém NUK AIR, což znamená, že díky ventilku může vzduch z dudlíku unikat. Díky tomu zůstane dudlík měkký a plochý, což je ideální pro správný vývoj čelistí.

• Tvar NUK ideální pro správný vývoj čelistí
• 2 kusy

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Silikonový dudlík NUK Trendline Baby Rose, vel. 1
127 Kč