Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIMBA Safiras - Brána s třpytivými kameny

SIMBA Safiras - Brána s třpytivými kameny

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 955 Kč
778 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 177 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A164954

SIMBA Safiras - Brána s třpytivými kameny
Po slavnosti drahokamů v Tarakoma a po nehodě se slavnostním vozem stojí všichni draci Safiras před bránou - bránou s třpytivými kameny. Tato brána je vstupem do barevné říše, kde žije krásná princezna Tara. Když projde drak bránou zazní tajemný zvuk a hraje melodie Safiras draků. Kromě toho září drahokamy vedle brány. V koruně stromu je schován malý stromní dům, ze kterého se dá zhoupnout na liáně nebo se houpat. V žluté věži se za pohyblivými, zelenými listy schovává pokoj, který se otáčením věže přemění na pokoj s krbem. V sadu je brána s třpytivými kameny s mnoha hracími funkcemi a výjimečný ohnivý dráček Fianny s miskou se sladkostmi.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 105952220
• Baterie 3x 1,5V LR6 - nejsou součástí sady!
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SIMBA Safiras - Brána s třpytivými kameny
MOC¹ 955 Kč
778 Kč