Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SIMBA Safiras - sváteční vozy (4 typy)

SIMBA Safiras - sváteční vozy (4 typy)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 273 Kč
218 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 55 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A164950

SIMBA Safiras - sváteční vozy (4 typy)
Na velkou oslavu drahokamů, kterou slaví Safiras draci každý rok, staví malí dráčci pro každý ze čtyř živlů jeden velký, nápaditý sváteční vůz. Vůz vodních draků je ozdoben velkým mořským koníkem a pestré mořské hvězdice zdobí strany. Pozemští draci ozdobili svůj vůz pestrými květinami a na voze ohnivých draků hoří červené a žluté plameny. Pestré nafukovací balónky, růžová křídla a kabina z obláčků zdobí sváteční vůz vzduchových draků. V každém voze je v přední části velký drahokam toho kterého živlu. Také přední kola se třpytí jako skutečné drahokamy. Pomocí háčků a oček se dají všechny vozy spolu spojit. V každém setu je jeden ca. 13 x 9 velký vůz s třpytivým kamenem a jedna figurka Safiras s medailí.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 105952180
• Obsah: 1 drak, 1 sváteční vůz (bez možnosti výběru)
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.
Výběr designu není možný! Zasíláme náhodně vybraný design.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SIMBA Safiras - sváteční vozy (4 typy)
MOC¹ 273 Kč
218 Kč