Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SKIBZ šátek kolem krku z organické bavlny světle modrý

SKIBZ šátek kolem krku z organické bavlny světle modrý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • SKIBZ šátek kolem krku z organické bavlny světle modrý

255 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A031472

SKIBZ šátek kolem krku z organické bavlny světle modrý
Šátek kolem krku

Značková kvalita od SKIBZ

Skibz ® Original
Šátek kolem krku - bryndáček.
Malé věci - velký vliv
Award je nositelem Nobelovy ceny a mnoha bonusů

V každodenním používání odvrací pozornost svým moderním designem od své úlohy. Skibz ® se nemusí skrývat a zůstává na krku, i když ho vlastně netřeba, krásným doplnkem; vždy přípravný plnit svou roli - bryndáka. Materiál sestává ze 100% bavlna podle Íko-Tex-Standard 100 je velmi savý, dvouvrstvý, prát se smí do 60 º, vysoce kvalitně zpracovaný a nabízen v různých barvách. Nastavitelný knoflík se reguluje podle šířky krku. Vhodný od narození do 3 let.

Organická bavlna se vyznačuje obzlášt jemným materiálem. Vrchní povrch sestává z 35% bavlny z biologického růstu, 56% bambusu a 9% polyesteru. Spodní část sestává ze 100% bavlny také z biologického růstu. Proto má tento šátek kolem krku doporučený hlavně pro novorozence, kterým poskytuje měkkou a jemnou ochranu.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SKIBZ šátek kolem krku z organické bavlny světle modrý
255 Kč