Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sluneční stříška TEUTONIA Sunset 4800

Sluneční stříška TEUTONIA Sunset 4800

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 507 Kč
473 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A011496

Sluneční stříška TEUTONIA Sunset 4800
Sluneční stříška Teutonia Sunset - univerzální řešení také pro kočárek

Značková kvalita od TEUTONIA

Praktick alternativa k slunečníku se připevní dvěma klipsy na stříšce. Sunset poskytuje Vašemu dítěti neustálou ochranu před sluncem. Snadno ji uskladníte v tašce, která je součástí dodávky. Toto praktické příslušenství zůstane na místě také při větru.

Design: 4800 černá

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Sluneční stříška TEUTONIA Sunset 4800
MOC¹ 507 Kč
473 Kč