Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SMOBY Bon Appetit kuchynka
Momentálně vyprodáno

SMOBY Bon Appetit kuchynka

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.500 Kč
1.140 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 360 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A160577

SMOBY Bon Appetit kuchynka
S kuchynkou Smoby Bon Appetit se můžeš stát kuchařem nebo kuchařkou!

Kompaktní dětská kuchynka věrná skutečnosti má zcela moderní design aktuálních kuchyní. Bon Appetit má sporák se dvěma plotýnkami, troubu a digestoř. Elektronický zvukový modul v jedné z plotýnek zajištuje realistické zvuky vaření a vybízí malé kuchaře k velkým experimentům. Dětská kuchynka je dále vybavena ledničkou, dřezem s vodním kohoutkem a kávovarem s různými Tabs a kávou.

Rozsáhlé příslušenství se dá snadno uložit do četných regálů.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 310800
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 52,1 x 33,5 x 96,5 cm
• K vybavení patří hrnec s pokličkou, solnička a pepřenka, talíř, příbor, kuchynské nádobí, prázdné obaly od potravin, hrníček, pohár a pánev.
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.