Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SMOBY Cherry Kuchynka
Momentálně vyprodáno

SMOBY Cherry Kuchynka

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.637 Kč
1.250 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 387 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A160584

SMOBY Cherry Kuchynka
S dětskou kuchynkou Cherry od Smoby mohou děti vařit jako dospělí. Dětská kuchynka věrná skutečné má moderní design, svěží barvy podle předlohy aktuálních kuchynských trendů.

Kuchynka Cherry má sporák se dvěma plotýnkami, troubu a digestoř. Elektronický zvukový modul v jedné z plotýnek zajištuje realistické zvuky vaření a vybízí malé kuchaře k velkým experimentům. Hrací kuchynka má dále ledničku, dřez s kohoutkem a kávovar s různými Pads a kávou. Rozsáhlé příslušenství se dá snadno uložit do četných regálů. Plocha na hraní je dále rozšířena o extra malý stoleček.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 310900
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 67,1 x 33,5 x 96,5 cm
• K vybavení patří hrnec s pokličkou, solnička a pepřenka, talíř, příbor, kuchynské nádobí, prázdné obaly od potravin, hrníček, pohár a pánev.
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
167 Kč
Cena
675 Kč
Cena
273 Kč
Cena
197 Kč
Cena
197 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.