Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SMOBY Cherry Kuchynka

SMOBY Cherry Kuchynka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.637 Kč
1.250 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 387 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A160584

SMOBY Cherry Kuchynka
S dětskou kuchynkou Cherry od Smoby mohou děti vařit jako dospělÝ. Dětská kuchynka věrná skutečnÚ má modernÝ design, svěžÝ barvy podle předlohy aktuálnÝch kuchynskřch trendů.

Kuchynka Cherry má sporák se dvěma plotřnkami, troubu a digestoř. Elektronickř zvukovř modul v jednÚ z plotřnek zajištuje realistickÚ zvuky vařenÝ a vybÝzÝ malÚ kuchaře k velkřm experimentům. HracÝ kuchynka má dále ledničku, dřez s kohoutkem a kávovar s různřmi Pads a kávou. RozsáhlÚ přÝslušenstvÝ se dá snadno uložit do četnřch regálů. Plocha na hranÝ je dále rozšÝřena o extra malř stoleček.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 310900
• Rozměry vřrobku (DxŠxV): 67,1 x 33,5 x 96,5 cm
• K vybavenÝ patřÝ hrnec s pokličkou, solnička a pepřenka, talÝř, přÝbor, kuchynskÚ nádobÝ, prázdnÚ obaly od potravin, hrnÝček, pohár a pánev.
• Od 3 let.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Příslušenství

Cena
170 Kč
Cena
638 Kč
Cena
273 Kč
Cena
170 Kč
Cena
299 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SMOBY Cherry Kuchynka
MOC¹ 1.637 Kč
1.250 Kč