Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SMOBY Dřevěná tabule
Momentálně vyprodáno

SMOBY Dřevěná tabule

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.054 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A106297

SMOBY Dřevěná tabule
Dřevěná tabule
Űíslo výrobku: 028015

Se Smobym se naučit hrou počítat a psát! Dvoustranná malovací a kreativní dřevěná tabule z robustního dřeva. Z kvalitního plastu se 2 různými povrchy tabule. Bíla strana pro magnetová písmenka, nebo na fixy a černá strana pro křídy. Je tu spousta místa na psaní, kreslení, počítání. Snadno a kompaktně skládací. Prostorná, odkládací plocha na doplnky: barevné křídy, fixy, houba, barevná písmenka s magnetem a figurky, papírové klipsy.

Detaily:
• Rozměry (D x Š x V): 50 x 45 x 110 cm
• Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.