Smoby Frozen trakař se sadou kyblíků

Smoby Frozen trakař se sadou kyblíků

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 3 kusy k dispozici!

490 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A198442

Smoby Frozen trakař se sadou kyblíků
Zábava a veselé hrabání na písku - trakař s motivy Ledového království přichází právě včas.

Kromě trakaře obsahuje sada ještě kyblík na písek, sítko, lopatku, hrabičky a formičky na písek, vše s krásným motivem Ledového království. Ideální pro hrátky na pláži i na domácím pískovišti.

Podrobnosti:
 • Rozměry výrobku: 60 x 30 x 32 cm
 • Doporučený věk: vhodné pro děti od 18 měsíců • O Smoby:
  Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Smoby Frozen trakař se sadou kyblíků
  490 Kč