Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SMOBY Kovová tabule Evolution
Momentálně vyprodáno

SMOBY Kovová tabule Evolution

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 2.455 Kč
2.150 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 305 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140487

SMOBY Kovová tabule Evolution
Tato oboustranná tabule k malování a psaní je vyrobena z kvalitního kovu a umělé hmoty. Je to první malá tabule pro velké! Tato tabule díky chytrému systému roste s dítětem, nebot ji lze nastavit do 5 fází. (80-125 cm).

Chytrost této tabule: deska na psaní disponuje černou stranou se spoustou místa pro počítání, nebo psaní s křídou, bílá strana je vhodná na filcové fixy a nebo magnetová písmenka. Prostorná odkládací plocha lze zavřít, tak se ti nic neztratí. Doplnky: sada kříd, houba, fixa a magnetická písmenka s číslicemi 61 doplnků

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 410203
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 63 x 63 x 125 cm
• Doporučený věk: vhodné pro Děti od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.