Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SMOBY Kovová tabule grřn

SMOBY Kovová tabule grřn

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.099 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A106300

SMOBY Kovová tabule grřn
Kovová tabule
Číslo výrobku: 028088

Oboustranná tabule z vysoce kvalitního plastu s kovovýma nohama. S moderním a barevným designem, tato tabulka upoutá pozornost každého dítěte. Magnetické plastové strany dávají průchod jeho fantazii s vodou a rozpustnými fixami a magnetickými písmeny. Druhá strana tabule má dostatek prostoru pro početní cvičení s křídou. Police poskytuje dostatek prostoru pro dodávané příslušenství: Set - křídy, omyvatelné pero a magnetická písmena.

Detaily:
• Rozměry výrobku (LxBxH): 52 x 48 x 105 cm
• Doporučený věk: vhodné pro Děti od 3 let.

Upozornění!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SMOBY Kovová tabule grřn
1.099 Kč