Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku v Německu dnes není v provozu zákaznická linka. Neváhejte se na nás obrátit opět v úterý. Děkujeme za pochopení.

SMOBY Moje první odrážedlo Auto, dívka

SMOBY Moje první odrážedlo Auto, dívka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

664 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A106212

SMOBY Moje první odrážedlo Auto, dívka
Moje první odrážedlo Auto, dívka
Číslo výrobku: 443016

Moje první Auto je ideální dětské vozidlo pro první napínavé jízdy malých objevovatelů od 10 měsíců. Lehké odrážedlo je velmi snadno ovladatelné a praktický volant se postará o dobré držení, také při rychlých jízdách. Díky stabilní konstrukci garantuje toto dlouhodobě použitelné odrážedlo bezpečnou jízdu - jak venku, tak doma. Chytrý produktový design nabízí zádovou opěrku, která lze dobře uchopit. Tak si dítě může vyzkoušet pohnout autem při svých prvních krocích. K výbavě tohoto auta patří místo pod sedátkem, kam je možné si uložit malé věci a mít je tak všude s sebou. Nízká výška sedátka umožňuje snadné nasednutí a sesednutí. Ochrana proti převrhnutí, vpředu i vzadu.

Podrobnosti:
• Věkové doporučení: od 10 měsíců
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 54 x 27 x 40 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SMOBY Moje první odrážedlo Auto, dívka
664 Kč