Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SMOBY Moje první odrážedlo Auto  Minnie myška

SMOBY Moje první odrážedlo Auto Minnie myška

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • SMOBY Moje první odrážedlo Auto

MOC¹ 891 Kč
790 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 101 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A099623

SMOBY Moje první odrážedlo Auto Minnie myška
Moje první odrážedlo Auto
Minnie myška
Űíslo výrobku: 443011

Moje první Auto je ideální dětské vozidlo pro první napínavé jízdy malých objevovatelů od 10 měsíců. Lehké odrážedlo je velmi snadno ovladatelné a praktický volant se postará o dobré držení, také při rychlých jízdách.
Díky stabilní konstrukci je možné odrážedlo použít doma i venku! Chytrý produktový design nabízí opěrku zad, která lze dobře uchopit. Tak se promění auto v chodítko a dítě tak může své první krůčky zkoušet zde. K výbavě tohoto auta patří místo pod sedátkem, kam je možné si uložit malé věci a mít je tak všude s sebou. Nízká výška sedátka umožnuje snadné nasednutí a sesednutí. Ochrana proti převrhnutí, vpředu i vzadu.

Podrobnosti:
• Věkové doporučení: od 10 měsíců
• Rozměry (D x Š x V): 54 x 27 x 40 cm

Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SMOBY Moje první odrážedlo Auto Minnie myška
MOC¹ 891 Kč
790 Kč