Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SMOBY Moje prvnÝ odrážedlo Auto  Minnie myška

SMOBY Moje prvnÝ odrážedlo Auto Minnie myška

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 891 Kč
800 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 91 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A099623

SMOBY Moje prvnÝ odrážedlo Auto Minnie myška
Moje prvnÝ odrážedlo Auto
Minnie myška
ŰÝslo vřrobku: 443011

Moje prvnÝ Auto je ideálnÝ dětskÚ vozidlo pro prvnÝ napÝnavÚ jÝzdy malřch objevovatelů od 10 měsÝců. LehkÚ odrážedlo je velmi snadno ovladatelnÚ a praktickř volant se postará o dobrÚ drženÝ, takÚ při rychlřch jÝzdách.
DÝky stabilnÝ konstrukci je možnÚ odrážedlo použÝt doma i venku! Chytrř produktovř design nabÝzÝ opěrku zad, která lze dobře uchopit. Tak se proměnÝ auto v chodÝtko a dÝtě tak může svÚ prvnÝ krůčky zkoušet zde. K vřbavě tohoto auta patřÝ mÝsto pod sedátkem, kam je možnÚ si uložit malÚ věci a mÝt je tak všude s sebou. NÝzká vřška sedátka umožnuje snadnÚ nasednutÝ a sesednutÝ. Ochrana proti převrhnutÝ, vpředu i vzadu.

Podrobnosti:
• VěkovÚ doporučenÝ: od 10 měsÝců
• Rozměry (D x Š x V): 54 x 27 x 40 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SMOBY Moje prvnÝ odrážedlo Auto Minnie myška
MOC¹ 891 Kč
800 Kč