Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SMOBY Sada na písek Sansibar

SMOBY Sada na písek Sansibar

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 163 Kč
139 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 24 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161218

SMOBY Sada na písek Sansibar
Krásná černá se spojuje se svítivou modrou a zářivou žlutou a společně s motivem meče Sansibara dělají z této sady výborné vybavení pro pískového piráta.

Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které pomohou dětem poznávat a trénovat jejich vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Šestidílný set Sansibar s konvičkou nadchne inovativním barevným designem a fólií odolnou poškrábání na přední straně.

Sadu tvoří kyblík s uchem (ca. 20 x 16 cm), víko se sítem, lopatka, hrábě a konvička. Dvě formičky jsou také součástí. Jejich design se liší (loďka, motýl, zmrzlina nebo beruška). Vše je výborné do dětských rukou.

Proto je hraní zábava. Děti od 18 měsíců budou skvěle vybaveni na výlet na pláž nebo odpoledne na pískovišti.

Jméno Sansibar připomíná vlny a moře, piráty a dobrodružství a je spojeno s jednou z nejoblíbenějších restaurací v dunách Syltu. Charakteristickým znakem jsou dvě překřížené šavle - dnešní znak kultovní restaurace.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 7600862010
• Příslušenství: Kyblík se sítem, lopatka, konvička a dvě formičky na písek: loďka, motýl, zmrzlina nebo beruška. Kombinace se liší!
• Kyblík na písek s designem SANSIBAR
• Jednotlivě zabaleno v síťce s visačkou
• Rozměry: 16 x 16 x 35 cm
• Věk: od 1,5 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SMOBY Sada na písek Sansibar
MOC¹ 163 Kč
139 Kč