Smoby stolek pro zahradníky

Smoby stolek pro zahradníky

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 6 kusy k dispozici!

1.550 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A176686

Smoby stolek pro zahradníky
Krásný stolek pro malé zahradníky. Skvělá výchovná hra, při které děti mohou objevovat svět rostlin. S tímto velmi stabilním stolkem od firmy Smoby můžou děti napodobovat maminku a tatínka při zahradničení. Barevný stolek má na jedné straně odnímatelný zásobník vyrobený z vysoce kvalitního plastu; děti tak mohou bez problémů experimentovat s půdou, vodou a rostlinami. Stolek lze snadno rozebrat a umýt. Na druhé straně je pracovní a skladovací prostor s výběžky pro malé květináče. Hezká mřížka s dvěma závěsy na květináče odděluje jednotlivé herní plochy. Lopatka a hrabičky, malý kbelík, 5 rostlin různých velikostí a konvička na zalévání jsou součástí dodávky. Zahradní stolek je vyroben z vysoce kvalitního plastu odolného vůči UV záření, zaručuje zábavu na dlouhou dobu. Vyrobeno ve Francii

Podrobnosti:
 • Rozměry výrobku: 69 x 69 x 70 cm
 • Věk: od 2 let.
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Smoby stolek pro zahradníky
  1.550 Kč