Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SMOBY Tefal Studio kuchynka

SMOBY Tefal Studio kuchynka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.781 Kč
1.550 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 231 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A106193

SMOBY Tefal Studio kuchynka
Tefal Studio kuchynka
ŰÝslo vřrobku: 024239

NovÚ Tefal studio kuchynka od Smoby spojuje fantazii hranÝ s realistickřmi funkcemi. InovativnÝ design a barevnost se orientujÝ na novÚ modernÝ originálnÝ kuchyně a dělajÝ z tohoto produktu absolutnÝ špičku. Studio kuchynka nabÝzÝ mÝsto na hranÝ kolem dokola, což nabÝzÝ dostatek mÝsta k vařenÝ, pečenÝ a hranÝ. Do detailů propracovaná kuchynka disponuje plotřnkou se sklo-keramickou deskou a odsávačem, troubou a lednicÝ. Dále tu najdeme velkř dřez s kohoutkem a spousty mÝsta pro kuchynskÚ nádobÝ a potraviny na hranÝ. Elektronickř zvukovř modul je integrovanř v plotřnkách a postará se o realistickÚ zvuky vařenÝ. PřÝstroj na sodu s mechanickřmi zvuky a přÝstroj na espresso s tabletami.

Podrobnosti:
• Baterie: 1 x CR 2032 (jsou součástÝ balenÝ)
• Rozměry vřrobku (DxŠxV): 63,8 x 47 x 100 cm
• Od 3 let.

Pozor!
Obsahuje malÚ dÝlky, kterÚ by dÝtě mohlo spolknout.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SMOBY Tefal Studio kuchynka
MOC¹ 1.781 Kč
1.550 Kč