Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SMOBY Traktor Farmer XL zelený, se lžící

SMOBY Traktor Farmer XL zelený, se lžící

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 2.454 Kč
2.299 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 155 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A169449

SMOBY Traktor Farmer XL zelený, se lžící
Smoby Traktor Farmer XL nenechává žádná dětská přání nepslněna. Robustní traktor je vhodný pro děti od 3 let.

řetězový pohon je bezpečně schovaný, takže je chráněn před prachem a nečistotami, které by se na něj mohli nalepit. Děti ho ovládají jednoduše šlapáním pedálů a pomocí volantu. Zvládne jízdu i na nerovném povrchu. Pokud se řetěz povolí, je ho možné dotáhnout. Má realistický design a je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Čtyři široká umělohmotná kola a pedály jsou připravena na tvou jízdu. Sedadlo lze nastavit do 3 poloh a přizpůsobit tak velikosti dítěte. Má pevnou plastovou konstrukci. Kola traktoru jsou ovládány pomocí volantu, přesně jako na opravdovém traktoru. Nechybí ani mechanický klakson.

Skvělé je snadná obsluha - mnohostranná, pohyblivá lžíce s možností naložení až 3 kg. Velký přívěs disponuje dostatkem místa k naložení a má nosnost až 25 kg. Díky tažnému zařízení lze traktor snadno zapřáhnout za traktor a nebo zase odpojit.

Skvělý traktor Farmer XL je vyroben z kvalitních materiálů. Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které pomohou dětem poznávat a trénovat jejich vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 7600710109
 • Rozměr produktu 40 x 80 x 55,5 cm
 • Doporučený věk: Od 3 let Pozor Nevhodné pro děti mladších 3 let.
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  SMOBY Traktor Farmer XL zelený, se lžící
  MOC¹ 2.454 Kč
  2.299 Kč