Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SMOBY Tříkolka Be Move Minnie myška
Momentálně vyprodáno

SMOBY Tříkolka Be Move Minnie myška

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 2.290 Kč
1.925 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 365 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A099626

SMOBY Tříkolka Be Move Minnie myška
Tříkolka Be Move
Minnie myška
Űíslo výrobku: 444202

Minnie myška je tvou novou kamarádkou při procházkách. Tříkolka Be Move Komfort je perfektní 2v1 vozidlo. Posuvné vozidlo a tříkolka - podporuje motorický vývoj Vašeho dítěte.

Dětský kočárek se může nechat doma, protože inovativní tříkolka nabízí rodičům a dětem pohodlí posuvného vozidla. Díky bezpečnostní ohrádce, prodloužené zádové opěrce a širokým opěrkám nohou pro správné držení, sedí dítě pohodlně a bezpečně. Vodící tyč může rodičům pomoci při jízdách.

Když je dítě unavené, lze přepnou na volnoběh a řidítka se tak blokují. Šlapky lze také přepnout na volnoběh. Pohodlné a praktické. Do malého zadního vozíku si můžeš vložit tvé malinké oblíbené hračky.

A protože Naši malí rychle rostou, roste i tato inovativní tříkolka s nimi. Brzy bude dítě již samo používat šlapky. Bezpečnostní výbava lze snadno sejmout. Komfortní sedátko lze nastavit do 3 fází a tak bude přesně pasovat pro Vaše dítě. Stabilita i při rychlější jízdě.

Robustní kovové a kvalitní plastové části pro dlouhou dobu použitelnosti.

Detaily:
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 68 x 52 x 52 cm
• Doporučený věk: vhodné pro děti od 10 měsíců.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 10 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.