Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SMOBY Tříkolka Be Move Pop

SMOBY Tříkolka Be Move Pop

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.251 Kč
980 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 271 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A129763

SMOBY Tříkolka Be Move Pop
Moderní tříkolka Be Move Pop od Smoby je jisté vozidlo pro děti od 15 měsíců.

Inovativní tvar dlouhého kovového rámu umožnuje vyšší vozidlovou bázi. To znamená, že tříkolka je ergonomická a je tak ideální pro malé jezdce. Pohodlné sedátko je díky prodloužené opěrce zad velice komfotní a chrání záda. Nastaviteln opěrka nohou lze přizpůsobit výšce dítěte. Bezpečností pás je součástí balení.

Vybavení : šlapky - volný pohyb, blokace řízení a nastavitelná posuvná tyčka. Vhodné vozidlo pro první roky života dítěte. Jakmile dítě může jezdit samo, lze vodící tyčka a opěrka nohou sejmout. řidítka v novém designu poslouží jako úchopka pro přenos. Integrovan řidítka jsou bezepčná i při rychlých jízdách.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 444239
• Rozměry výrobku (DxŠxV): 68 x 52 x 52 cm
• Doporučený věk: vhodné pro děti od 15 měsíců.

Příslušenství

Cena
150 Kč
Cena
184 Kč
Cena
1.325 Kč
Cena
272 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SMOBY Tříkolka Be Move Pop
MOC¹ 1.251 Kč
980 Kč