Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Smoby Vroom Planet Garáž velká

Smoby Vroom Planet Garáž velká

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.500 Kč
1.299 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 201 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A184842

Smoby Vroom Planet Garáž velká
Skvělý parkovací dům Vroom Planet pro děti od 18 měsíců.

3 patra a spousta možností hraní. Pohodlně tu mohou jezdit Mini-Flitzer auta i motorky. Pomůže jim i výtah. (auta i motorky lze dokoupit samostatně) Dolů mohou sjet širokou silnicí. Najdi tajnou cestu. Ta tě dovede dolů, jakmile auta spadnou. Veselé možnosti hraní pro nejmenší. Před odjezdem se mohou autíčka ještě omýt v myčce. Ve spodní části se nachází dílna a pumpa pro malé vozidla. V sadě najdete také jedno Mini-Flitzer vozidlo. Velký parkovací dům je kvalitní výrobek od Smoby. Byl vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů.

Vroom Planet Mini-Flitzer série je specielně vyvinuta pro děti od 1-5 let. Tvar aut odpovídá ergonomii malé dětské ruky. Dobře se uchopí a dá se s nimi "poznávat svět". Veselé designy a barevné tóny trénují motoriku a koncentraci dětí. Díky robustnosti a patentovanému spojení aut osami je řada Mini-Flitzer od Smoby vhodná již pro děti od 12 měsíců.

Podrobnosti:
  • Vyrobeny ze zdravotně neškodných materiálů
  • Věk: od 18 měsíců

Příslušenství

Cena
589 Kč
Cena
825 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Smoby Vroom Planet Garáž velká
MOC¹ 1.500 Kč
1.299 Kč