Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Spacák ALVI M„xchen, originálnÝ systÚm spacáků, design 337/6, vel. 74/80
Momentálně vyprodáno

Spacák ALVI M„xchen, originálnÝ systÚm spacáků, design 337/6, vel. 74/80

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
  • ALVI Dětskř Mäxchen - originálnÝ systÚm spacáků, Vel. 74/80 Design 514/6
  • ALVI Baby Mäxchen spacÝ pytel vel.74/80 design 117/6
  • ALVI Dětskř Mäxchen - originálnÝ systÚm spacáků, Vel. 74/80 Design 480/0

1.947 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A061609

Spacák ALVI M„xchen, originálnÝ systÚm spacáků, design 337/6, vel. 74/80
OriginálnÝ spacákovř systÚm ALVI M„xchen

ALVI se dlouho zabřval otázkou "optimálnÝho prostředÝ pro spánek", aby zajistil dalšÝ přednosti pro zdravř spánek miminka. Vřzkum se zaměřil zcela speciálně na nebezpečÝ ¹přeteplenÝÅ.
Spacák M„xchen se skládá ze dvou vnitřnÝch a jednoho vnějšÝho spacáku. VnitřnÝ spacák je ze 100% bavlny, má dlouhÚ rukávy a dá se použÝt i jako spacák na lÚto.
VnějšÝ spacák z bavlny - jersey je nastavitelnř ve velikosti a dÝky tomuto efektu ¹růstu s miminkemÅ se dá dlouho použÝvat. Spacák se dá použÝvat už krátce po narozenÝ, čÝmž se zvřšÝ užitková hodnota. Hruškovitř tvar spacáku zajištuje velkou volnost pro nožky. DÝky zipu kolem dokola se nebezpečÝ přiskřÝpnujÝ krku rovná nule!

SystÚm 3 spacáků ALVI MŽXCHEN

1 vnějšÝ spacák
2 vnitřnÝ spacáky ve dvou velikostech (74 a 80)

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.